Folie XPEL ULTIMATE i STEALTH to nakładane na samochód niewidoczne powłoki z właściwościami ochronnymi i samo-naprawiającymi.

Matowa karoseria wymaga szczególnej troski. Wykończenia w takim wariancie są trudne do utrzymania w dobrym stanie i jeszcze trudniejsze od naprawienia. Nawet zamalowanie pęknięcia jest kosztownym wyzwaniem, przez co znacznie lepiej skupić się na ochronie niż renowacji.

 

W dzisiejszych czasach naszą branżę reprezentuje mnóstwo firm. Panuje ogromna konkurencja, co sprawia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić tych faktycznie dobrych od przeciętnych i złych. Sam przekonałem się, że w Polsce wciąż zaniedbuje się obsługę klienta i obsługę posprzedażową – dlatego zarówno markę Premo Shield, jak i Premo Motors wyróżnia przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm, dbałość o detale oraz najwyższa jakość usług i produktu.

 

Folia ochronna na samochód zabezpiecza lakier przed odpryskami od kamieni, muszkami, promieniami UV czy otarciami, a na dodatek zwiększa głębię koloru. Brzmi świetnie! Problem w tym, że obecnie liczba polskich firm potrafiących w idealny sposób zaaplikować folię wynosi… mniej więcej trzy.

 

Czym się różnią folie ochronne od powłok ceramicznych?

 

Wielu kierowców, rozważając różne opcje skutecznego zabezpieczenia swojego pojazdu zastanawia się pomiędzy wyborem folii ochronnej, a powłoki ceramicznej. Postanowiliśmy opisać kilka istotnych różnic dotyczących tych rozwiązań. Pierwszą i podstawową różnicą jest jest fakt, że tylko folia ochronna skutecznie chroni auto przed zarysowaniami. Podczas, gdy uszkodzenia struktury ceramicznej nie znikają, w przypadku dobrych folii ochronnych ich skład chemiczny umożliwia samoczynne zasklepianie się mikrorysek pod wpływem ciepła.

 

Nasi profesjonalni instalatorzy folii Xpel nałożą folię tak, że będzie praktycznie niewidoczna - idealnie dopasowana i bez żadnych zniekształceń. Początkujący lub nieprzeszkoleni instalatorzy popełniają masę błędów i nawet jeżeli mają do dyspozycji dobre materiały, nie wiedzą jak z nich korzystać. Folia się marszczy i jest krzywo nałożona.

 

Folie zabezpieczające to obecnie najbardziej skuteczny i wydajny sposób zabezpieczania Twojego auta przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Folie ochronne zabezpieczą Twoje auto m.in przed: zabrudzeniami środowiskowymi, odpryskami asfaltu i żwiru oraz odłamkami lodu. Ochronią także Twoje auto przed drobnymi przytarciami i wgnieceniami. W ofercie firmy Xpel znajdują się dwa rodzaje folii - przezroczyste oraz matowe. Grubość tego typu powłoki wynosi zaledwie 150 mikronów. Pomimo tego, że folia jest bardzo cienka, to przez lata zachowuje swoje protekcyjne właściwości i trwałość.

 

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z naszym biurem i zamów bezpłatną wycenę

Kontakt
Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeśli chcesz porozmawiać z nami na żywo, prosimy o kliknięcie przycisku "Rozpocznij czat".

Rozpocznij czat