Premo Shield zdobywała swoje doświadczenie w firmie Clear Auto Bra z St. Louis, jednej z najbardziej renomowanych, amerykańskich firm specjalizujących się w nowoczesnych technologiach ochrony lakieru i karoserii aut. W przeciwieństwie do wielu firm raczkujących dopiero w tej branży, jako jedyni w Polsce posiadamy niezbędną praktykę i wiedzę zdobytą dzięki profesjonalnym kursom. Pracownicy Premo Shield systematycznie przechodzą szkolenia z aplikacji folii Xpel, która jest czołowym światowym producentem folii ochronnych i jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku. Nasza wąska specjalizacja i międzynarodowe wsparcie technologiczne pozwalają dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość usług. Wiemy co zrobić, by skutecznie zabezpieczyć każdy element karoserii Twojego auta.


Premo Shield

Poznaj nasze atuty:

10 lat gwarancji
Nasze folie nie odklejają się, nie przebarwiają, nie pękają. Masz na to naszą 10-letnią gwarancję!

Stale aktualizowana baza wykrojników
Posiadamy nowoczesną maszynę drukującą wykrojniki idealnie dopasowane do każdego modelu auta.

Usługa z dojazdem
Na życzenie naszych klientów możemy wykonać usługę oklejenia auta w wyznaczonym przez niego miejscu.

 

Premo Quality

W dzisiejszych czasach naszą branżę reprezentuje mnóstwo firm. Panuje ogromna konkurencja, co sprawia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić tych faktycznie dobrych od przeciętnych i złych. Sam przekonałem się, że w Polsce wciąż zaniedbuje się obsługę klienta i obsługę posprzedażową – dlatego zarówno markę Premo Shield, jak i Premo Motors wyróżnia przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm, dbałość o detale oraz najwyższa jakość usług i produktu.

Jeżeli masz podobne priorytety i podzielasz nasze wartości; jeśli zależy Ci na bardzo dobrym produkcie – zapraszam. Jestem pewien, że zaoszczędzisz z nami wiele czasu i pieniędzy.

Buduje markę wyłącznie na dobrych opiniach. Zadowoleni klienci to najlepsza rekomendacja.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z naszym biurem i zamów bezpłatną wycenę

Kontakt
Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeśli chcesz porozmawiać z nami na żywo, prosimy o kliknięcie przycisku "Rozpocznij czat".

Rozpocznij czat