Nasi profesjonalni instalatorzy folii Xpel nałożą folię tak, że będzie praktycznie niewidoczna - idealnie dopasowana i bez żadnych zniekształceń. Początkujący lub nieprzeszkoleni instalatorzy popełniają masę błędów i nawet jeżeli mają do dyspozycji dobre materiały, nie wiedzą jak z nich korzystać. Folia się marszczy i jest krzywo nałożona.

PREMO SHIELD & XPEL VS KONKURENCJA

XPEL vs konkurencja

Nasi profesjonalni instalatorzy folii Xpel nałożą folię tak, że będzie praktycznie niewidoczna - idealnie dopasowana i bez żadnych zniekształceń.

XPEL vs konkurencja

Początkujący lub nieprzeszkoleni instalatorzy popełniają masę błędów i nawet jeżeli mają do dyspozycji dobre materiały, nie wiedzą jak z nich korzystać. Folia się marszczy i jest krzywo nałożona.


STĄPANIE PO KRAWĘDZI

XPEL vs konkurencja

Tam gdzie to możliwe, nasi aplikatorzy podwijają folię tak żeby idealnie pokryła krawędzie karoserii. Jeżeli to jest niemożliwe - każda folia docięta jest aż pod samą krawędź.

XPEL vs konkurencja

W przypadku niedoświadczonych “fachowców” folia jest zbyt krótka, tworzą się na niej zabrudzenia i z czasem coraz bardziej ją widać, często też zaczyna odchodzić.


TROSKA O DETAL

XPEL vs konkurencja

Specjaliści Premo Shield mogą, gdy jest to możliwe wsunąć folię pod usuwalne elementy pojazdu. Troska o każdy detal to nasz standard.

XPEL vs konkurencja

Diabeł tkwi w szczegółach, a gdy ktoś nie nie zwraca na to uwagi - Twoje auto będzie po prostu wyglądać brzydko. Zamiast cieszyć oko - będzie Cię irytować.

Nasze realizacje

Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeśli chcesz porozmawiać z nami na żywo, prosimy o kliknięcie przycisku "Rozpocznij czat".

Rozpocznij czat